Üsküdar Lazer Kesim

Üsküdar lazer kesim olarak lazer kesim sektöründe çok geniş bir üretim yelpazesine sahibiz. Lazer kesim firmaları arasında üstün tecrübe ve profesyonel ekibe sahip olan firmamız sac metal kesim, alüminyum kesim, paslanmaz kesim ve DKP kesim gibi farklı lazer kesim alanlarında sizlere çok geniş seçenekler sunmaktadır.

Bunun yanı sıra firmamız pleksi lazer kesim, maket lazer kesim gibi farklı hizmetleri ile sizlere destek olmaktadır.

CNC lazer kesim ile CNC kodları lazer kesim makinalarına işlenerek lazer optiği hareket ettirilir ve lazer kesim işlemi bu şekilde yapılır. Lazer kesim ile üretimde 0 hata ve düşük maliyet prensibi ile çalışılır. Firmamız Üsküdar lazer kesim firmaları arasında önemli bir tecrübeye ve geniş üretim ağına sahiptir.

Aktif lazer olarak lazer kesimin hızlı bir üretim tekniği olduğunu biliyor ve üretimde düşük maliyet ve yüksek kalite avantajını sizlere sunuyoruz.

Sac metal üzerine marka işleme, logo kazıma ve yazı yazılabilme imkanları ile lazer kesim tasarımda esnek çalışma imkanı sunmaktadır.

Lazer kesimde kesim yapılan yüzeyler pürüzsüz, çapaksız ve yüksek kaliteli olmaktadır. Üretim atığı oluşmamaktadır ve bu sayede çevreye zarar verilmemektedir.

Üsküdar lazer kesim fiyatları kullanılan malzemeye ve lazer kesimde yapılacak işlemin yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Lazer kesim fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

 

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

 

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

Lazer kesim banner

TOP