Sancaktepe Lazer Kesim

Sancaktepe Lazer Kesim

Sancaktepe lazer kesim olarak üretimde CNC lazer kesim yöntemi kullanıyoruz. Üretimde minimum hata ve maksimum verimlilik ile çalışan lazer kesim tezgahları seri üretim için çok sık kullanılan bir yöntemdir.

Lazer kesim ile hassas kesim, firesiz kesim ve düşük maliyetli kesim işlemleri yaptırabilirsiniz. Hem üretkenlik anlamında hem de çevreye zarar vermemesi anlamında tüm dünyada en sık kullanılan sac kesim yöntemlerinden biridir. Lazer kesim yöntemi ile bir çok malzemesin kesimi kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Paslanmaz lazer kesim, alüminyum lazer kesim, Dkp lazer kesim, sac lazer kesim (siyah lazer kesim), galvaniz lazer kesim, bakır lazer kesim, pirinç lazer kesim, pleksi lazer kesim, ahşap lazer kesim ve aklınıza gelebilecek daha bir çok malzemenin kesim işlemleri CNC lazer kesim tezgahlarında gerçekleştirilmektedir.

Sancaktepe lazer kesim firması olarak sizlere düşük maliyet, hızlı üretim ve 0 hata garantisi veriyoruz. Çünkü lazer kesim kodlar aracılığı ile lazer optiğinin oyantılması sonucu gerçekleştirilir. Bu da üretimde hata oranını düşürür. Lazer kesim maliyetleri düşüktür. Bu yüzden çok sık tercih edilir.

Düşük adetli ürünlerdir kalıpsız üretim imkanı mevcuttur. Bu durum da üretim maliyetini düşürür. Lazer kesimde sac deformasyonu oluşmaz bu sayede yüksek kenar kalitesine sahip, pürüzsüz yüzeyli ürünler elde edilmiş olur.

Sancaktepe lazer kesim fiyatları lazer kesim yapılacak malzemenin türüne ve işlemin çeşidine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Lazer kesim fiyatları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

Lazer kesim banner

TOP