Kartal Lazer Kesim

Kartal lazer kesim olarak üstün kaliteli lazer kesim makinaları ile seri üretim yapmaktayız. Lazer kesim teknolojisinin en önemli avantajı olan üretimde 0 hata ile CNC makinalarını kullanarak kodlar yardımı ile hatasız üretim yapıyoruz.

Lazer kesim x ve y eksenleri üzerinde gezinen lazer optiği ile yapılan bir işlemdir. CNC makinasına işlenen kodlar lazer kesime gönderilmekte ve bu kodlar üretimde hata olanağını en aza indirmektedir. Lazer kesimin bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemli 3 tanesi;

  • Kalite avantajı
  • Maliyet Avantajı
  • Zaman Avantajı

Çünkü lazer kesim en kaliteli ürünleri en düşük maliyet ile en kısa sürede üretmektedir. Bu yüzden tüm dünyada ve ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir seri üretim tekniğidir. Aktif Lazer olarak lazer kesim işlemlerinizi 2D ve 3D lazer kesim makinaları kullanarak yapıyoruz.

Üretimde fire oranını en aza indiren bu teknoloji ile üretim atığı oluşturmadan çevreye zarar vermeyen bir teknik kullanıyoruz.

CNC Lazer kesim işlemi ile çok sert metal, paslanmaz çelik ve alüminyum malzemelerin kesimini yapabiliyoruz. G kodu kullanılarak yapılan bu lazer kesim işlemi CAD ve CAM yazılımları kullanılarak oluşturulur ve üretimin CNC kodları ile yapılması sağlanır. Lazer kesim tekniği ile pürüzsüz, yüzey kalitesi oldukça yüksek ve kenar kalitesi muazzam olan ürünler elde ediyoruz.

Kartal lazer kesim firması olarak hem endüstriyel üretim hem de dekoratif malzemelerin üretimi için lazer kesim tekniğini kullanıyoruz. Kartal lazer kesim fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

 

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

 

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

Lazer kesim banner

TOP